Search results for: 'Model- gl-d231ARWD'
- Related search terms
- GL-D231ARWD
- GL-D231ARWD LG
- Model-
- Model- Ared
- Model- gl-d2
Luminous 7.5KVA Inverter,200Ah Battery & 550 W Solar Panel Combo
- Model: Solar Inverter - 7.5KVA | Make: LUMINOUS
- Rated AC power - 230V (single phase),96V
- 24 Month Warranty
Solar Battery - LPTT12200L
- 200 Ah
- Warranty: 60 Months
- No of Batteries in Combo - 8
Solar Panel - 550W / 24V
- Capacity - 550W, 24V, Mono Panel